ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت

ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت


ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت

ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت

ساده ترین روش خرید بیت کوین یکی از موضوع هایی است که در این مقلاله به توضیح و بررسی آن می پردازیم با ما همراه باشید و هر سوالی دارید در بخش دیدگاه وارد کنید. بیت کوین یکی از مهم ترین و در عین حال پر طرفدار ترین ارز دیجیتال موجود در بازار است که این روزها در هر جایی که صحبت از ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری باشد قطعا صحبت از بیت کوین هم به میان می آید به خصوص این روزها که قیمت این ارز بسیار جنجالی شده است همه به دنبال راه های مختلف برای خرید این رمز ارز هستند .


آموزش مدیریت سرمایه

از این رو در این مقاله می خواهیم در مورد راه های مختلف خرید این ارز من جمله ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت صحبت کنیم . پس اگر شما هم قصد خرید و سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال را دارید این مقاله را از دست ندهید .


آموزش مدیریت سرمایه

راه های مختلف خرید بیت کوین

برای خرید و تهیه ی تمامی ارزهای دیجیتال موجود در بازار راه های مختلفی وجود دارد و همان طور که بارها و بارها به آن اشاره کرده ایم هر فرد بر حسب نیاز و سلیقه ی خود می تواند یک راه کاملا متفاوت را برای خود انتخاب کند .


آموزش مدیریت سرمایه

به طور کلی می توان راه های خرید این ارز را به دو دسته ی مستقیم یعنی به طور مستقیم پول بدهید و در مقابل بیت کوین دریافت کنید و دیگری به صورت غیر مستقیم که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت .


آموزش مدیریت سرمایه

  • یکی از راه هایی که می توان به صورت مستقیم ارز دیجیتال خریداری کنید خرید از افراد حقیقی است . افرادی هستند که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتش اپ اقدام به فروش ارزهای دیجیتال می کنند . به این صورت که شما پول را به حساب شخص فروشنده واریز می کنید و شخص فروشنده ارز دیجیتالی که شما خریداری کرده اید را به کیف پول دیجیتالی شما انتقال می دهد .
  • یکی دیگر از راه هایی که م یتوان به صورت امن و معتبر به ارز دیجیتال دست پیدا کنید ثبت نام و عضویت در وب سایت صرافی های آنلاین است . به این ترتیب که شما باید ابتدا به طور کامل در خصوص صرافی های مختلف تحقیق کنید و سپس یک اکسچنجی را که با نیازهای شما تطابق دارد را برای شروع معاملات خود انتخاب کنید .

البته که خود خرید بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال از صرافی های آنلاین هم به چند دسته ی مختلف تقسیم بندی می شود که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد .


آموزش مدیریت سرمایه

  • اگر شما جز کابران مقیم ایران باشید بهترین کار عضویت در وب سایت صرافی های داخلی است . از زمانی که بازار ارزهای دیجیتال رونق گرفت و مردم در سراسر جهان با ارزهای دیجیتال آشنا شدند کشور ایران هم از ان عرصه عقب نماند و اقدام به تاسیس صرافی های آنلاینی در سراسر کشور کرد تا افراد مقیم ایران که تمایل دارند در این عرصه سرمایه گذاری کنند بتوانند به هدف خود برسند .
  • اولین و معروف ترین صرافی هایی که در جهان وجود دارند در دسته ی صرافی های بین المللی قرار می گیرند . این صرافی ها به مردم در سراسر جهان خدمات ارائه می دهند . اما برخی از آن ها به برخی از کاربران خدمات ارائه می دهند . به عنوان مثا مشور ایران که تحت تحریم است در لیست تحریمی برخی از این صرافی های بین المللی قرار دارد و از این رو این صرافی ها از خدمت رسانی به افراد ساکن ایران خودداری می کنند .

البته راه هایی برای دور زدن این ممانعت ها وجود دارد که در ادامه برای شما به طور مفصل شرح خواهیم داد .


آموزش مدیریت سرمایه

هر یک از روش های فوق که برای شما عزیزان شرح دادیم از ریسک های متفاوتی برخوردارند که در ادامه ی مقاله به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد .


آموزش مدیریت سرمایه

ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت

یکی از راه هایی که افراد می توانند از وب سایت بین المللی یا همان صرافی های بین المللی ارز دیجیتال بیت کوین بخرند این است که بدون احراز هویت در این اکسچنج ها به خردی و فروش بپردازند .


آموزش مدیریت سرمایه

وقتی شما وارد وب سایتی برای خرید و فروش ارز دیجیتالی مانند بیت کوین بشوید از شما خواسته می شود تا ثبت نام کنید در طول این ثبت نام هم ممکن است از شما اطلاعاتی چون شماره ی تلفن همراه و ... خواسته بشود که اگر شما این اطلاعات را در اختیار اکسچنج مورد نظر قرار دهید صرافی از ورود و فعالیت شما جلوگیری خواهد کرد .


آموزش مدیریت سرمایه

البته گاها برخی از کاربران با این مساله نیز رو به رو شده اند که صرافی از ورود و ثبت نام کاربر مقیم ایران جلوگیری نکرده است اما مدتی بعد اقدام به بلوکه کردن دارایی و سرمایه ی وی کرده است .


آموزش مدیریت سرمایه

 


آموزش مدیریت سرمایه

[caption id="attachment_4420" align="alignnone" width="900"]ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویتخرید بیت کوین بدون احراز هویت[/caption]


آموزش مدیریت سرمایه

 


آموزش مدیریت سرمایه

بعد از انجام فرآیند ثبت نام از شما یک سری مدارک شناسایی خواسته می شود که باز هم در این مرحله اگر شما ساکن کشور های تحت تحریم باشید صرافی متوجه این موضوغ خواهد شد .


آموزش مدیریت سرمایه

به طور کلی راه های مختلفی هست که صرافی م یتواند به این موضوع پی ببرد که شما ساکن کشورهای تحت تحریم هستید یا خیر ؟


آموزش مدیریت سرمایه

یکی دیگر از گزینه هایی که می تواند این موضوع را فاش کند آی پی شماست . این که شما با چه آدرس آی پی وارد وب سایت این صرافی ها شوید می تواند موقعیت مکانی شما را افشا سازد .


آموزش مدیریت سرمایه

از این رو بسیاری از افراد برای جلوگیری از این مساله از نرم افزارهای تغییر آی پی مانند وی پی ان ها استفاده می کنند .


آموزش مدیریت سرمایه

اما برخی از صرافی ها هستند که افراد این اجازه را می دهند که بدون انجام احراز هویت به معامله بپردازند . اما در بین این صرافی های بدون احراز هویت برخی از آن ها هستند که محدودیت هایی را برای افراد در نظر می گیرند . اما به هر حال برخی از افراد این محدودیت ها برایشان اهمیت ندارد و تمایل دارند که به همین شکل در این اکسچنج ها به خرید و فروش بپردازند .


آموزش مدیریت سرمایه

صرافی های بدون احراز هویت بین المللی

همان طور که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم برخی از صرافی ها هستند که به کاربران این اجازه را می دهند که بدون احراز هویت به خرید و فروش بپردازند برخی از این صرافی های بین المللی عبارتند از :


آموزش مدیریت سرمایه

  • صرافی بایننس
  • صرافی چنجلی
  • صرافی بیت شیرز
  • صرافی بای بیت
  • صرافی بیت مکس

صرافی هایی چون بایننس و چنجلی از شهرت و اعتبار بسیار خوبی در بین کاربران و سرمایه گذاران برخوردار است که تعداد زیادی از کاربران این روزها چه با احراز هویت و چه بدون احراز هویت در این اکسچنج ها مشغول به فعالیت هستند .


آموزش مدیریت سرمایه

و از آن جایی که بیت کوین یک ارز دیجیتال محبوب و بسیار کاربردی در بین افراد و صرافی هاست اغلب صرافی های مشهور و محبوب از این ارز پشتیبانی می کنند .


آموزش مدیریت سرمایه

صرافی های بدون احراز هویت ایرانی

برخی از افراد هستند که تمایل دارند در صرافی های داخلی فعالیت کنند اما به هر دلیلی تمایل ندارند که احراز هویت انجام بدهند . در زمان نگارش این مطلب تمامی صرافی های داخلی افراد را موظف به انجام احراز هویت می کنند .


آموزش مدیریت سرمایه

اما اگر شما به دنبال ساده ترین روش خرید بیت کوین بدون احراز هویت در ایران هستید می توانید به صورت مستقیم از افراد ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری کنید در این صورت نیازی به ثبت نام و انجام احراز هویت در صرافی ها نیست .


آموزش مدیریت سرمایه

تنها کتفیست شما پول را فروشنده بدهید و او هم بیت کوین را به کیف پول دیجیتالی شما انتقال دهد .


آموزش مدیریت سرمایه

یکی دیگر از راه هایی که می توانید برای خرید بیت کوین بدون احراز هویت پیش بگیرید این است که این ارز را از افراد استخراج کننده یا همان ماینرها خریداری کنید که اغلب این روش خرید به عنوان ارزان ترین روش خرید بیت کوین هم شناخته می شود .


آموزش مدیریت سرمایه

اگر شما در صرافی ها بخواهید به معامله بپردازید اکسچنج ها به عنوان یک واسطه بین خریدار و فروشنده عمل می کنند و در ازای این واسطه گری که انجام می دهند از طرفین معامله کارمزد دریافت می کنند .


آموزش مدیریت سرمایه

اما اگر شما در بستری خارج از بستر اکسچنج ها بخواهید به خرید و فروش بپردازید نیازی به پرداخت این هزینه های به اصطلاح اضافی نیست از این رو می توانید بیت کوین را ارزان تر خریداری کنید .


آموزش مدیریت سرمایه

یعنی در واقع با این روش شما هم می توانید  بیت کوین را بدون احراز هویت و هم ارزان تر خریداری کنید .